Caso Bar Vacuum sealer VC 150 Power 120 W, Temperature control, Stainless steel
- TootjadCaso
- Mudel: 01382
- Saadavus: 4
-
125€
Caso Bar Vacuum sealer VC 150 Power 120 W, Temperature control, Stainless steel
| All | |
| Brutokaal | 3.25 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Kaasas lõikur | No |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Mõõdud (l x s x k) | 385 x 170 x 90 mm |
| Muud funktsioonid | Electronic temperature monitoring Vacuum regulation via stop button |
| Netokaal | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 924.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Plastic (No PET) | 126.00 g |
| Producer product family | Bar Vacuum sealer |
| Producer product name | VC 150 |
| Rulli laius | 30 cm |
| Sisemine rullmahuti | No |
| Tare weight (kg) | 1.05 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Vacuum hose,10 professional vacuum bags |
| Temperatuuri kontrollimine | Yes |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Vacuum Sealers |
| Vaakumkamber | Removable |
| Võimsus | 120 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: caso bar vacuum sealer vc 150 power 120 w, temperature control, stainless steel, 01382, caso, vaakumpakendaja




